MIKO - POLSKI PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ

O Miko

Miko - polski producent odzieży dla kobiet
Poznaj nas bliżej i sprawdź, dlaczego warto kupować ubrania w sklepie Miko!

Kim jesteśmy?

Miko to polska, rodzinna firma, która na rynku odzieżowym jest nieprzerwanie od 1989 r. Pochodzimy z modowego serca Polski, czyli włókienniczego zagłębia jakim jest województwo łódzkie. Działamy w Zgierz stawiając na w 100% polską produkcję. Przez lata przechodziliśmy przez wiele etapów rozwoju, jednak zawsze zmienialiśmy się z myślą, że tworzymy odzież dopasowaną do potrzeb prawdziwych kobiet.

Naszym priorytetem stało się podkreślanie kobiecego piękna. Tworzymy odzież, której celem jest dawanie poczucia pewności siebie i komfortu. Stawiamy na światowe trendy w polskim wydaniu – przenosimy high fashion na polskie ulice! Projektujemy ubrania dla kobiet na różne okazje, ale też w różnych stylach i rozmiarach. Moda Miko ma odpowiadać przede wszystkim prawdziwym kobietom – zarówno tym o idealnych rozmiarach, jak o niestandardowej sylwetce!

#WomenPower - marka tworzona dla kobiet przez kobiety

Naszą odzież w większości tworzą kobiety. To one znają się przecież na kobietach najlepiej! Projektują, wybierają tkaniny, szyją, wykonują konstrukcję i mierzą nowe modele. Dzięki temu wiemy, że nasze produkty – niezależnie, czy to sukienki, spodnie czy bluzki, zaprojektowane są z najwyższą starannością i sprostają Twoim wymaganiom.

Jak działamy? W naszych kolekcjach odnajdziesz ubrania stworzone dla różnych rodzajów sylwetek, bo każda z nas jest inna, wyjątkowa. Stawiamy na wysoką jakość, perfekcyjne wykończenie i ponadczasowy design. Chcemy być partnerem dla naszych Klientek. Naszym celem jest, by odzież Miko towarzyszyła Wam, prawdziwym kobietom zarówno na co dzień, jak i podczas wielkich wydarzeń. Stąd tak bogata oferta – w Miko ubierzesz się praktycznie od stóp do głów!

Dlaczego warto postawić na Miko?

– W 100% polski producent
– Modna odzież od producenta
– Piękne ubrania także w rozmiarach Plus Size
– Oferta detaliczna i hurtowa
– Naturalne surowce i wysokiej klasy materiały

W naszych produktach wykorzystujemy przemyślane rozwiązania dla mody PLUS SIZE, tak abyś czuła się wyjątkowo w każdej rzeczy którą złożysz. Oferujemy odzież w rozmiarach od 38 do 56! Masz pewność, że u nas znajdziesz coś w sam raz dla siebie!

Zrównoważona moda od polskiego producenta

Nie jest obojętna nam jakość tworzonych ubrań – stawiamy na polskie materiały wysokiej klasy. Cenimy sobie dobry materiał – u nas możesz kupować dobrą odzież w dobrej cenie.

Naszą odzież produkujemy lokalnie i staramy się używać naturalnych surowców zgodnych z nurtem eko. Do produkcji odzieży Miko w coraz większym stopniu wykorzystujemy bawełnę oraz len, czyli materiały pochodzące z w pełni zrównoważonych upraw, a także wysokiej klasy wiskozę.

Jednak odpowiednie materiały to nie wszystko – jesteśmy marką w 100% fair. Każdy produkt wyprodukowany w Miko jest w pełni polskim produktem, wytworzonym w godziwym i sprawiedliwym miejscu pracy. Mamy własną szwalnię, krojownię, w której zapewniamy pracownikom najlepsze warunki. Stawiamy wysokie wymagania także naszym dostawcom – działamy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Kupując w Miko masz pewność, że wspierasz polską firmę!

Poznaj nas bliżej! Wybierz lokalną produkcję i daj się zaskoczyć jakością MIKO.

DO GÓRY