Konrad Zatorski
ul. Sienkiewicza 20, 95-100 Zgierz

NIP: 7322134862

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00): 537836277
Kontakt mailowy: biuro@miko.com.pl

Formy płatności

Formy płatności

Jak możesz zapłacić za zamówienia dokonywane w Miko? Bardzo prosto - wystarczy wybrać jedną z 3 oferowanych przez nas opcji. Za zakupione ubrania możesz zapłacić:

- za pobraniem (+ 10,00 zł),

- poprzez przelew natychmiastowy (możliwość wyboru banku),

- BLIKIEM.

 

Co oznaczają powyższe sposoby płatności?

- Płatność za pobraniem – pieniądze odbiera kurier, który dostarczy do Ciebie zamówienie z Miko. Taka opcja jest dodatkowo płatna 10,00 zł i jest naliczana bezpośrednio w koszyku. Możesz z niej skorzystać wybierając każdego kuriera, z którym współpracujemy. Pamiętaj, by w chwili odbioru przesyłki mieć odliczoną gotówkę.

- Przelew natychmiastowy – to opcja, która pozwala na szybką płatność przez internet, bezpośrednio po dokonaniu zamówienia. Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu i zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Działamy w oparciu o tzw. pay-by-link, czyli przelew bezpośredni, w pełni bezpieczny i nowoczesny. Stworzony został z myślą o bankowości on-line. Istnieje możliwość skorzystania z płatności m.in. z takich banków jak: mBank, Millenium, Alior Bank, Santander, PEKAO S.A., PKO, Citi Handlowy.

- Blik – czyli bezpieczna i bardzo szybka płatność mobilna. Możesz z niej skorzystać za pomocą aplikacji Twojego banku lub aplikacji Blik, udostępniającej 6-cyfrowy, jednorazowy kod. Pamiętaj, by potwierdzić każdą transakcję w aplikacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl